Catering

Sala weselna

Jesteśmy młodą firmą cateringową, oferującą szeroki zakres usług gastronomicznych.
Naszym mottem jest:

„Zdrowe żywienie jest w cenie”

Doskonale wyszkolony personel zapewnia, iż usługi cateringowe świadczone przez firmę spełniają Państwa oczekiwania i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Catering – firma inna niż wszystkie. Powstała na podstawie potrzeby jaką jest żywienie dietetyczne. Swoje usługi mamy przyjemność świadczyć dla Klientów biznesowych i prywatnych od 2008 roku. Jesteśmy firmą nastawianą na spełnianie Państwa oczekiwań. Nasz młody personel z dużym doświadczeniem gastronomicznym jest zawsze otwarty na wszelkie sugestie i propozycje, by każdy klient był zadowolony.

Idea zdrowego odżywiania jest bardzo bliska naszej firmie. Bez względu na to, czy jest to eleganckie wieczorne przyjęcie, czy szybki lunch w środku dnia, na pierwszym miejscu stawiamy zdrową żywność. Podawane potrawy nawiązują smakiem i sposobem przygotowania do tradycyjnej kuchni staropolskiej. Przygotowujemy tradycyjne polskie potrawy używając wyłącznie świeżych i naturalnych produktów zainspirowanych staropolskim smakiem bez użycia konserwantów chemicznych. Nawiązujemy do najnowszych trendów kulinarnych, co można zauważyć przez różnorodność serwowanych potraw.

Czekając na kolejne wyzwania pragniemy zaprosić Państwa do współpracy.

W ramach naszych sług gastronomiczno – cateringowych oferujemy obsługę

  • Szkół i przedszkoli
  • Imprez rodzinnych
  • Imprez firmowych
  • Imprez plenerowych
  • Posiłków regeneracyjnych dla firm
  • Diet indywidualnych