O nas

Sala weselna

Dom Weselny Vivat posiada wieloletnie doświadczenie w usługach gastronomicznych
Oczekujemy przyjazdu Państwa z niecierpliwością na Waszą uroczystość!
Z radością Was powitamy w naszych progach, aby na czas uroczystości stała się Waszym domem. Naszym miłym obowiązkiem i marzeniem jest sprawić, aby nasz Dom Weselny kojarzył się Państwu z niepowtarzalnym charakterem, ciepłem i gościnnością oraz harmonijnym spokojem i urokiem.
Wasze zadowolenie, dobre samopoczucie to nasz sukces i satysfakcja.

Naszą specjalnością jest organizowanie przyjęć weselnych.

Wiemy o tym że przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie dla każdej pary które pozostaje w pamięci na całe życie. W związku z tym oferujemy swoje usługi na najwyższym poziomie a wszystko po to aby sprostać wszystkim wymaganiom. Naszym atutem jest to, że nie ma dla nas rzeczy nie możliwych do wykonania. W naszym obiekcie możemy zorganizować przyjęcie weselne do140 osób a cały obiekt jest klimatyzowany.

Drugim rodzajem usług jakimi się zajmujemy jest organizowanie szkoleń, konferencji firmowych i korporacyjnych przeznaczonych dla różnych branż.

Usługę naszą oferujemy w naszym lokalu albo jako catering w wyznaczonym miejscu przez firmę. Do państwa dyspozycji mamy trzy sale w których możemy zorganizować konferencję od 20 do 150 osób. Wszystkie nasze sale są klimatyzowane i posiadają stały dostęp do Internetu. Oferujemy również bezpłatny parking.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami

Dom Weselny „VIVAT” jest idealnym miejscem na urządzenie komunii, chrzcin, osiemnastki, stypy czy innej imprezy okolicznościowej zarówno prywatnej jak i firmowej , świętowania połowinek oraz studniówki. Oferujemy również Państwu możliwość skorzystania z usług cateringowych dla szkół, firm czy na imprezy prywatne. Dokładamy wszelkich starań, aby imprezaktórą państwo sobie zaplanowali kończyła się pełnym zadowoleniem PAŃSTWA i ich GOŚCI. Czuwa nad tymobecny podczas każdej imprezy menadżer VIVATU. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, okraszoną rodzinną, przyjazną atmosferą i zaangażowaniem przed i w trakcie imprezy.